Интернет реклама УБС
        


Глюкометри - лідери для вашого здоров'я при діабетіШироке поширення проблеми цукрового діабету змушує пацієнтів з діагностованими ознаками захворювання проводити регулярний контроль за станом показника глюкози в крові. Для цього фармацевтичний ринок пропонує використовувати глюкометри, застосування яких однаково комфортно як в домашніх, так і клінічних умовах.

Гарантія

Онлайн-маркет SOVA.market пропонує виключно якісну продукцію від світових фармацевтичних лідерів, надає на кожну одиницю продукції відповідну сертифікаційну документацію та офіційну гарантію.

SOVA.market імпортує до Украіни глюкометри, тонометри, термометри, стетоскопи, інгалятори та зволожувачі повітря, купити які запропоновано по демократичній вартості.

Глюкометри - лідери

На основі аналізу попиту споживачів та співвідношення «якість-вартість» нашими експертами виділено дві позиції глюкометрів ROCHE (Німеччина):

  • Аccu Сhek Аctive
  • Аccu Сhek Рerforma.

Обидві моделі характеризуються:

  • компактним корпусом з великим РК екраном, не мають кнопкового механізму.
  • функцією візуального та звукового нагадування про час проведення аналізу крові до та після прийому їжі.
  • пам'яттю в 500 останніх результатів аналізу.
  • функцією прорахунку середніх показників аналізу за 7, 14, 30 і 90 днів.
  • наявністю USB роз'єму для передачі даних аналізу на персональний комп'ютер за допомогою кабелю.

купить акку-чек активSOVA.market пропонує на глюкометр Аккучек Актив ціну, яка є конкурентною серед продавців України.

Глюкометр Акку-чек Актив розроблений для фотометричного вимірювання рівня цукру у крові. Прилад з автоматичним кодуванням визначає результат при 1,2 мкл крові за 5-8 секунд після поміщення тест-смужки до зони тестування приладу.

SOVA.market пропонує тест-смужки Акку Чек Актив купити для приладу Акку-чек Актив у комплектації 50, 100, 150 та 250 од., що зменшує вартість тест-смужки при купівлі оптом.

Купити тест-смужки Акку Чек Актив – це придбати якісні функціональні смужки для самостійного визначення показника глюкози в крові без глюкометра. Тубус зі смужками має кольорову шкалу. Зміна кольору крові у тестовому резервуарі смужки візуально порівнюється з кольором на шкалі.

SOVA.market пропонує купити глюкометр Акку Чек Перформа Нано за ціною, найнижчою на ринку фармацевтичних приладів країни, для аналізу крові електрохімічним способом. Результат діагностики прилад фіксує через 5 секунд після початку аналізу при 0,6 мкл крові.

купить акку-чек перформаТест смужки Перформа купити для глюкометра Акку Чек Перформа Нано в SOVA.market запропоновано у фасовці по 50, 100, 150 і 250 шт.

Ціни на прилади Аккучек Актив, Акку Чек Перформа Нано, тест-смужки до глюкометрів в SOVA.market – доступні та приємні для українського споживача.

Глюкометри, термометри, тонометри, стетоскопи, зволожувачі повітря тощо купити в SOVA.market Ви маєте змогу двома способами: у віртуальній вітрини сайту або шляхом телефонного дзвінка до менеджерів магазину.
Ми забезпечимо пунктуальну доставку Вашого замовлення по Києву та до всіх міст України зручним для Вас способом.Интернет реклама УБС