Интернет реклама УБС
        


Сік березовий: власноруч, чи з магазину



Якщо ви любите березовий сік, то весною вас чекає справжній клондайк. Всі берези майже ваші. Тобто, ви можете отримати власний березовий сік, причому повністю безкоштовно, хіба що заплатите за дорогу до лісу та назад. Весною у вас є тільки 1-2 місяці, щоби запастися соком, для цього достатньо і одного дерева. Чому так? Тому що одне доросле дерево дає великі об’єми соку. Які саме? Читайте далі.

Отже, весна за вікном і температура повітря піднімається щодня. Чудовий настрій не тільки у вас, а і у природи. Вода тече, рослини розквітають, листя розпускається на деревах і активізується життя. Саме зараз варто йти за соком. Хтось вибирає простий варіант і топає в магазин, де можна березовий сік купити за пару гривень. А хтось обирає складний для більшості, проте ефективний варіант — заготівлі власноруч. Як це зробити?

Кожне дерево спроможне дати від 1-5 літрів соку за день. Все залежить від його розмірів та навколишньої температури повітря. Чим тепліше, тим краще рухається сік в тканинах дерева. І якщо наступають заморозки, то рух також зупиняється. Для того, щоби отримувати свій сік, вам треба взяти з собою невелике свердло і зробити дирку, глибиною в 3-5 сантиметрів глибиною. Через цей отвір буде виходити сік, який треба збирати. Можете вставити гнучку трубку від крапельниці в отвір і через неї буде виходити сік. Але не заштовхуйте трубку до самого кінця, бо так соку важко будет потрапити всередину трубки. А якщо ви вставите її на 1-2 сантиметра, то цього буде достатньо.

Важливо не робити великих рубаних ран, чи надрізів на дереві. Це важливо тому, що сік йде тільки по тканинах, які близько підходять до кори. Якщо зняти кору і зрізати крайні шари дерева, то ви побачите, як вони швидко стануть вологими. І скоріш за все, це дерево загине, тому що рідина не зможе йти вниз і вгору. Зробити 1 отвір набагато краще для здоров’я дерева, чим робити великий надріз і набирати сік відрами за день. Ви ж плануєте на декілька років вперед, чи вас цікавить одноразовий збір без наслідків?

Тепер ще одна річ. Що робити з соком? Його можна випити, а можна законсервувати, тобто розлити по банкам і закрутити. Як довго він може стояти? В залежності від рецептури та кількості цукру, відрізняється час зберігання. Правильно підготовлений сік може стояти до 1 року. Ви можете це зробити власноруч, а можете купити готовий свіжий сік у виробників, як «Карпати Насоложуйся». Єдине підприємство, яке не використовує хімію на своєму заводі. Тільки природні консерванти, як цукор чи сіль. Важко в це повірити, але це так. І такі інсують.







Интернет реклама УБС